Loading...
Żarnik D2S 6000K M-Tech Standard (ZMPD2S6)

Żarnik D2S 6000K M-Tech Standard (ZMPD2S6)


M4111
5901508521644
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

M-Tech Basic D2S Żarnik przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w reflektory soczewkowe oraz do fabrycznych instalacji xenonowych. Atutem naszych żarówek jest precyzyjnie dopracowana technologia budowy żarnika-metalowy stelaż M-Tech Basic D2S Żarnik przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w reflektory soczewkowe oraz do fabrycznych instalacji xenonowych. Atutem naszych żarówek jest precyzyjnie dopracowana technologia budowy żarnika-metalowy stelaż utrzymujący w pionie żarówkę zapewni jej prawidłowe użytkowanie od momentu montażu, do chwili wymiany żarówki. Do produkcji żarówki M-TECH d2s użyliśmy hartowanego szkła kwarcowego.
Dzięki niemu mamy gwarancję odporności na uszkodzenia fizyczne jak również tego, że żywotoność żarówki jest znacznie wydłużona.
Nasz produkt posiada bogatą mieszankę gazów szlachetnych, dzięki czemu uzyskana jakość światła oraz długi okres możliwej ekspoloatacji, zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.
Żarniki serii M-Tech Basic charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem cena / jakość, dzięki czemu M-Tech sukcesywnie zajmuje coraz silniejszą pozycję w segmencie zamienników xenonowych.
Palnik D2S jest obecnie najpopularniejszym żarnikiem xenonowym występującym w fabrycznych zestawach HID.

Ze względu na różnorodne etapy żywotności żarówki polecamy wymianę dwóch za jednym razem. Podyktowane jest to tym, że każda żarówka potrzebuje 100-200 godzin na pełne rozświecenie.
Nowo zamontowana żarówka zanim się w pełni rozświeci do sobie właściwego koloru, zawsze świeci bardziej na niebiesko niż powinna.
Dlatego gdy wymieniamy tylko jedną żarówkę barwa światła różnić się będzie w stosunku do żarówki używanej.

Ze względu na różnorodne etapy żywotności żarówki polecamy wymianę dwóch za jednym razem. Podyktowane jest to tym, że każda żarówka potrzebuje 100-200 godzin na pełne rozświecenie. Nowo zamontowana żarówka zanim się w pełni rozświeci do sobie właściwego koloru, zawsze świeci bardziej na niebiesko niż powinna. Dlatego gdy wymieniamy tylko jedną żarówkę barwa światła różnić się będzie w stosunku do żarówki używanej.

Dane techniczne żarnika:
Rodzaj lampy: D2S (gazowa lampa wyładowcza)
Rodzaj gniazda: P32d-2
Moc znamionowa: 35W
Mały pobór prądu : 3,2A (w czasie pracy) max.10A (rozruch)
Napięcie znamionowe: 85V
Strumień świetlny: ~ 3200lm
Bardzo szeroki zakres temperatur pracy : -40 +115'C

Przejrzeć

12 innych produktów