Loading...

Firma Automax jest dystrybutorem akcesoriów samochodowych, tuningowych oraz elementów oświetlenia, obecnym na rynku europejskim od 1998 roku. Swoje produkty dostarcza do kilkunastu krajów europejskich – w wielu z nich jesteśmy zdecydowanym liderem rynku.

Główna siedziba naszej firmy oraz magazyn centralny znajduje się na Słowacji. W 2006 roku została założona w Polsce firma Best Automax Polska Sp. z o.o., prowadząca wyłączną dystrybucję wszystkich produktów dostępnych w ofercie Automax. Asortyment dostępny w naszej ofercie produkowany jest z Partnerami na całym świecie. Nasze produkty obejmują obecnie 29 kategorii asortymentowych i stale je poszerzamy.

Każdego roku wprowadzamy wiele interesujących artykułów, które często wyprzedzają trendy w motoryzacji. Obecnie nasz asortyment obejmuje ponad tysiąc produktów wysokiej jakości, która potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami. Priorytetem Best Automax Polska Sp. z o.o. jest zaspokojenie oczekiwań odbiorców, dlatego zwracamy szczególną uwagę na kontrolę jakości naszych produktów, jak również na obsługę serwisową. Korzystając z naszych usług zyskujecie Państwo solidnego i profesjonalnego dostawcę artykułów branży motoryzacyjnej dla Państwa hurtowni, sklepów, oraz stacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.