Loading...
Uniwersalny uchwyt samochodowy do smartfonów - NOWOŚĆ

Uniwersalny uchwyt samochodowy do smartfonów (grawitacyjny) - NOWOŚĆ


0133
590759540133
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Uchwyt na smartfon OUCHAVS został wykonany w technologii grawitacyjnej. Nie są wymagane metalowe płytki naklejane na obudowe telefonu, ani inne rozwiązania powodujące zakłócenia.

ŁATWY W UŻYCIU

Zaletą uchwytu jest łatwość obsługi. Możesz umieścić w nim smartfon używając tylko jednej ręki, co jest bardzo wygodne podczas jazdy samochodem. Po wyciągnięciu telefonu uchwyt automatycznie powróci do pierwotnego kształtu zajmując niewielki obszar otworu wentylacyjnego.

KOMPATYBILNY Z WIELOMA SMARTFONAMI

Uchwyt OUCHAVS jest kompatybilny ze smartfonami o przekątnych ekranu od 4,7” do 6,5”. Przy korzystaniu z uchwytu dopuszczalna jest etui ochronne. Cztery punkty, które podtrzymują telefon wykonane zostały z miękkiego materiału, który chroni urządzenie przed zarysowaniami.

BEZPIECZNY DLA TWOJEGO SMARTFONA

Powierzchnia styku uchwytu ze smartfonem posiada specjalną konstrukcję odporną na wstrząsy. Takie rozwiązanie pomaga chronić telefon przed uszkodzeniami, a także eliminuje charakterystyczny hałas.

REGULACJA OBROTU 360 STOPNI

Uniwersalna konstrukcja uchwytu pozwoli obracać go o 360 stopni tak, aby umożliwić dowolny kąt widzenia.

SILIKONOWA PODKŁADKA NIE NISZCZY WYLOTU POWIETRZA

Gruba miękka podkładka silikonowa jest stabilnie instalowana we wlocie powietrza, a także nie powoduje jego uszkodzeń.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Waga: 64 g
Materiał: ABS + silikon
Wymiary: 27,5 * 120 mm

Przejrzeć

12 innych produktów