Loading...

Składany stół do samochodu z organizerem o wymiarach 34x22 cm - NOWOŚĆ


4175SK
8586009104175
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Wielofunkcyjny składany stół do samochodu z organizerem
Tekstylna taca stołowa z tyłu fotela to niezastąpiony pomocnik w długich podróżach, dla tych, którzy czasami zamieniają swój samochód w jadalnię. Oferuje miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów, zabawek i przekąsek, co pomaga utrzymać porządek w samochodzie. Dzieci będą miały wszystko, czego potrzebują pod ręką i pod kontrolą. Wystarczy przymocować do fotela kierowcy lub pasażera z przodu. Jest przymocowany z tyłu przedniego siedzenia za pomocą dostarczonych pasków. Wykonany jest z wytrzymałego materiału. Gdy uchwyt nie jest używany, można go zablokować w górnej pozycji. Uchwyt w tej pozycji zajmuje minimum miejsca i dzięki temu nie przeszkadza pasażerom na tylnych siedzeniach.
Sposób użycia: Za pomocą górnego paska o regulowanej długości, stolik mocowany jest pod zagłówkiem za pomocą klipsa. Za pomocą bocznych pasków istnieje możliwość regulacji wielkości pochylenia stołu.
- zabawki dla dzieci można przechowywać i utrzymywać w czystości i porządku w kieszeniach do przechowywania
- uniwersalne kieszenie idealnie nadają się do przechowywania wszystkiego, czego może potrzebować dziecko
- łatwy w montażu i może być używany na każdym siedzisku z zagłówkiem
- szerokie zastosowanie również w gospodarstwie domowym
- wyposażony również w woreczki na napoje o mniejszych gabarytach
- rozmiar: 36x22cm

Przejrzeć

12 innych produktów